Co w Głosie Piszczy

 

ww-voc-impro

Odkryj nieodkryte dotąd możliwości swojego głosu podczas warsztatów improwizacji wokalnej, które uczestnicy poprzednich edycji określali mianem doświadczenia zmieniającego życie („nie sądziłem, że mój głos może robić takie rzeczy”). Nieważny jest poziom zaawansowania – niemuzyków zamienimy w muzyków, niewokalistów w wokalistów. Pobawimy się rytmem i dźwiękiem. I wyciągniemy Was ze strefy komfortu, zapraszając do wspólnej improwizacji wokalnej – tylko po to, abyście mogli potem do niej wrócić z poczuciem satysfakcji i spełnienia.

PROWADZĄCA:

Patrycja Obara – współwłaścicielka i trenerka głosu w Muzycznej Garderobie; menedżerka Cloud Theater – teatru w chmurze; wokalistka, autorka tekstów i współautorka muzyki w zespole The Tactopers. Autorka opowiadań w projekcie Cloud Writing. Prowadzi szkolenia z zakresu wystąpień publicznych oraz szkolenia dla biznesu, w których muzykę (i muzykowanie) wykorzystuje do rozwijania umiejętności miękkich.

Patrycja jest dydaktyczką z pasji z ponad 15-letnim doświadczeniem. Zaczynała karierę w 2001 roku jako lektorka języka angielskiego. W latach 2007-2016 w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego prowadziła autorskie zajęcia łączące dziedziny językoznawstwa i nauk o biznesie (między innymi marketing relacji, tożsamość i osobowość marki, pragmatyka językowa, przekład). W tym samym okresie współpracowała z magazynem Harvard Business Review Polska, dla którego tłumaczyła książki i artykuły. W 2016 roku zrezygnowała z kariery akademickiej, żeby zająć się muzyką i teatrem.

Przemawiała między innymi na konferencjach TEDxWroclaw, TEDx PolitechnikaWrocławska (oba wystąpienia poświęcone były edukacji), Creative Mornings Wrocław (przemówienie ilustrowane światłem) i Dream It Yourself na UWr (przemówienie ilustrowane muzyką na żywo), a także współprowadziła TEDxWroclaw Wonderland.

Czas:

1 września, godzina 19:30-22:00

Miejsce:

ul. Piłudskiego 32/1B, Wrocław

Cena:

150 zł/os.

Zapisy: bit.ly/WWMG